Yilmaz is aanvoerdersband kwijt bij Trabzonspor na melding over achterstallige salaris bij de bond


akome
Burak Yilmaz is door de clubleiding van Trabzonspor gestraft voor zijn gedrag van de afgelopen weken.
De voetballer stapte naar de Turkse voetbalbond om zijn achterstallige salarissen. De houding van Burak was de druppel voor het bestuur.
 
Op de website van Trabzonspor is bekend gemaakt dat de spits de aanvoerdersband is afgenomen. Ook zal hij de komende twee wedstrijden niet worden opgesteld.
 
‘Burak Yilmaz is een geweldige voetballer, maar zijn recente gedrag past niet’, aldus woordvoerder Zeyyat Kafkas.
 
Trabzonspor'dan yapılan açıklama şöyle:
 
Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın takım kaptanı sorumluluklarını taşımadığı gerekçesiyle, kendisinden bu görev alınmıştır.
 
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ''Bu akşam gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızda Trabzonspor Kaptanının hem futbolcu arkadaşlarına, hem de yeni nesil genç Trabzonsporlulara örnek olması gerektiğinden hareketle, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'dan kaptanlık görevinin alınmasına oy birliğiyle karar verilmiştir” dedi.
 
“Ayrıca, oyuncularımızın gerek yazılı ve görsel yayın organları gerekse sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli davranmaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır” diyen Kafkas, “Bu doğrultuda profesyonel futbolcularımızın açıklamalarında disiplin ihlali gerektiren durumlar olması halinde, yönetmelikler gereği cezai yaptırımların uygulanacağının altını bir kez daha çizmek isterim” diye konuştu.
 
Artikel delen met vrienden:


Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen