Officieel: We moeten ons aan Financial Fair Play regels houden


agalats
Galatasaray maakte vandaag in een officiële persbericht bekend dat de club in het geheim bezig is met transfers.
Daarnaast meldt Galatasaray.org dat de club zich moet aanhouden aan de regels van Fair Play. Galatasaray ontkende ook dat de club bezig is met droomtransfers zoals beschreven in Turkse kranten. “Het zijn allemaal geruchten,” luidt en duidelijk was het bericht van Galatasaray.org.

Galatasaray Kulübü, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde yürütüldüğünü bildirdi.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, "Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarımız, UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde ve kulübümüzün çıkarları doğrultusunda son derece dikkatli ve gizlilik içerisinde yürütülmektedir." denildi.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu dönemde de her gün çeşitli mecralarda kulüple ilgili hayal ürünü transfer haberlerinin yer aldığı vurgulanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Bu doğrultuda; camiamızdan ve taraftarlarımızdan, kulübümüz ve yönetimimizi yıpratmaya yönelik bu tarz gerçek dışı iddialara itibar etmemelerini rica ederiz. Unutulmamalıdır ki 1. transfer ve tescil dönemi TFF tarafından ilan edilmemiş dolayısıyla henüz başlamamıştır. Bu sürecin resmen başlaması ile birlikte transferlerle ilgili KAP bilgilendirmelerinin medya organlarımız tarafından paylaşılacağını önemle hatırlatırız."
Artikel delen met vrienden:


Reacties (3) 


+: 3253
-: 0
R: 5178
Level 5

Hahahaha :cry:

Ik zei het toch. Volgend jaar gaat het leuker worden als Turkse clubs niet meer direct aan de CL kunnen meedoen en dus ook geen CL geld. Want laten we eerlijk zijn zonder Ndiaye, Onyekuru en Turkse scheidsrechters en met Sener en Semih ga je 0 punten pakken. Iets wat we vaker van gese gewend zijn.


+: 5271
-: 0
R: 6427
Level 5

En jou baskan heeft geen ballen om transfers te verrichten. Maralar merde fikooo? :cry: :cry:

Shiiiiii.+: 10
-: 0
R: 33
Level 1

bizim vastgoedcu gerizekali nerde?

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen