Officieel: Galatasaray maakt ‘vertrek’ Ozan Kabak ‘bekend’


sondakikags
Galatasaray heeft zojuist een persbericht vrijgegeven over de transfergeruchten van Ozan Kabak.
De jonge Turkse centrale verdediger kan voor 7,5 miljoen euro zonder tussenkomst van Galatasaray vertrekken en hieronder kun je lezen dat Galatasaray aangeeft dat Ozan Kabak en zijn zaakwaarnemer het laatste woord hebben. Verwacht wordt dat Ozan Kabak voor 7,5 miljoen euro naar een club uit de Premier League wordt verkocht. Galatasaray kan de transfer niet tegenhouden, omdat er een speciale clausule in zijn contract is opgenomen dat Ozan Kabak voor 7,5 miljoen euro zonder tussenkomst verkocht kan worden.
 
 
Teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. Bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. Teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır.
 
Genç oyuncumuz Ozan Kabak'ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından 4-5 ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. Ozan Kabak'ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır.
 
Şampiyonluk hedefinden ve Avrupa'da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz.
 
Galatasaray.org
Artikel delen met vrienden:


Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen