“We kwamen voor de wedstrijd, maar we hebben onze spelers kwijtgeraakt”


fatihterimboos
Fatih Terim, de trainer van Galatasaray heeft na de wedstrijd tegen Bursaspor de onderstaande uitspraken gedaan.

“Sommige spelers die terugkeren van hun nationaal elftal, zijn 10-12 en soms 24 uur onderweg om terug te komen. Dit kan soms vermoeidheid en problemen opleveren. Dat is ook gebeurd. Ik heb een lange tijd niet gezien dat er in 1 helft drie spelers geblesseerd het veld uit moesten. Helaas hebben wij hierdoor ook punten verloren. Tot de penalty hadden wij geen problemen. We kwamen voor de wedstrijd, maar we hebben onze spelers kwijtgeraakt. Als je een brede selectie hebt, kun je dit opvangen, maar die hebben wij niet.”
Artikel delen met vrienden:


Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen