Officieel: Galatasaray verlengt contract trainer Fatih Terim met 3 jaar


afats
Fatih Terim heeft zijn contract bij Galatasaray met drie jaar verlengd.

Dat heeft de voetbalclub bekend gemaakt op de eigen website. De hoofdtrainer en Galatasaray hebben een akkoord bereikt over een verlenging van het contract van 3 jaar. Fatih Terim kwam in de winter van 2017 als vervanger van Igor Tudor.
 
Galatasaray, Fatih Terim'in sözleşmesini 2020-2021 sezonunun sonuna kadar uzattığını KAP'a açıkladı.
 
Sarı kırmızılı kulübün KAP'a yaptığı açıklama şu şekilde: 
 
"Kulübümüze ve Türk futboluna tarihi başarılar kazandırmış olan kıymetli teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim ile 2018-2019 sezonunu takip eden iki sezon ve 3 yıl uzatma opsiyonlu olmak üzere yeni bir sözleşme imzalanmıştır.
 
Şirket Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerinin katıldığı ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı'nda gerçekleşen görüşmeler neticesinde teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim, meblağ hanesi boş mukaveleye imza atmış olup, 85 sayılı  Cumhurbaşkanı Kararı (Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar) ile yapılan değişikliğe istinaden meblağ bilahare Türk Lirası olarak belirlenecektir.
 
Camiamıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz."
 
Artikel delen met vrienden:


Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen