Fenerbahçe ontkent vertrek trainer Yanal: "Het is niet waar"


ayane
Vrijdagochtend brachten diverse Turkse kranten naar buiten dat Ersun Yanal per direct zijn werkzaamheden als coach van Fenerbahce heeft neergelegd, maar het is nog maar de vraag of dat inderdaad zo is. 

Fenerbahce ontkende het vertrek van de coach met klem tegenover de Turkse pers: "Ersun Yanal gaat nergens heen en zal volgend seizoen Fenerbahce leiden. Het vertrek is dus niet waar en het zijn allemaal geruchten wat er in de media staat,” aldus Fenerbahce.org.
 
Fenerbahçe Kulübü teknik direktör Ersun Yanal ile yolların ayrılacağı yönündeki haberlerle ilgili bir açıklama yayınladı. 
 
İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama:
 
Son günlerde bazı basın yayın kuruluşlarında hocamız Ersun Yanal ile yollarımızın ayrılacağı yönünde birtakım iddialar, haberler yer almaktadır.
 
Zor bir sene geçiren futbol takımımızın, hocamız Ersun Yanal göreve geldikten sonra artan performansı oyun içi istatistikleriyle sabittir.
 
Futbol takımımız bu sene ligi bitirebildiği en üst konumda bitirecek; gelecek sezon da hocamız Ersun Yanal önderliğindeki yapılanmasıyla zirve yürüyüşünü emin adımlarla gerçekleştirecektir.
 
Bu tip hayal ürünü haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan ve camiamızdan hassasiyetle rica ederiz.
 
Artikel delen met vrienden:


Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen