Besiktas blameert zich in eigen huis tegen Genk

senolgunesverliest
Dramatisch Besiktas heeft donderdagavond in de Europa League een pak slaag gekregen van Genk.
In het Vodafone Park stadion werd het 2-4 voor de Belgische club. Mbwana Samatta (2) Dieumerci Ndongala en Jakub Piotrowski scoorden namens Genk. Vagner Love scoorde namens Besiktas 2 doelpunten. Elke speler van Besiktas, behalve Gökhan Gönül en Medel werd uitgejoeld. Besiktas was zonder Atiba weer stuurloos en functioneerde totaal niet. Op Gökhan Gönül, Medel en Vagner Love na, had de rest van de spelers totaal geen zin om te voetballen. Er werd veel balverlies geleden, er was totaal geen organisator op het veld namens Besiktas. Genk speelde precies het spel wat Besiktas eigenlijk hoorde te spelen. Ruslan Malinovsky was de maestro van Genk en leidde zijn ploeg naar een 2-4 overwinning in Turkije. Hiernaast greep trainer Senol Günes weer niet in.
Artikel delen met vrienden:
Reacties (28) 


+: 2508
-: 0
R: 9433
Level 5
+4

Dank je wel Genk! Jullie hebben senol gunes een voetbal les gegeven. Wanneer ik kijk naar hoe Genk speelt, dan zie ik de Besiktas van een paar jaar geleden die de competitie wegspeelde met fantastisch voetbal! Hun spits, flankspeler aan de rechterkant, middenveld en centrale verdediger (nummer 33) waren fantastisch! Als mensen binnen onze club een beetje verstand hebben dan halen ze gewoon een paar spelers van Genk of nog belangrijker een scout van Genk!

Caner, roco, vida, necip, tolgay en gokhan zijn allemaal troep! Het lukt gewoon niet met Lens bij Besiktas. Quaresma denkt alleen maar aan zichzelf. De enige die alles geeft is medel! De spelers zouden zich moeten schamen!

Voor de 3de doelpunt van genk zag je gewoon dat necip aan het wandelen was! In plaats van necip eruit te halen en tore ofzo erin te zetten zit senol gewoon te wachten! 3-5 minuten later scoort genk dankzij necip die niet sterk is in het duel.

Wat wij vandaag hebben getoond is gewoon schandalig! Dat is onze seizoen in 1 woord: schandalig. Nogmaals dank je wel genk voor het mooie voetbal dat wij 1,5 jaar lang niet zien!

Daarnaast hebben onze supporters na de wedstrijd de Genk spelers geapplaudisseer d! Dat hebben ze dik verdiend.


+: 1789
-: 0
R: 6022
Level 5

Gokhan en Vida?

Sen cildirdin mi


+: 2508
-: 0
R: 9433
Level 5

Zet oguzhan er ook maar bij! Ik ben hem vergeten. Ik heb hem vaak beschermd, maar tot hij speelt zoals vroeger verwacht ik ook niks meer van hem.

Kijk eens naar de 3de doelpunt en als je me dan niet gelijk geeft over vida, dan heb ik niks meer bij te voegen! Gokhan is een versleten RA en als je dat niet wilt inzien moet ik er ook geen woorden aan vuil maken.

Een ploeg die 4 tegendoelpunten tegen krijgt en dit seizoen al 12 doelpunten heeft tegen gekregen in de competitie is troep! Zeer simpel.+: 197
-: 0
R: 304
Level 3

Jammer van BJK. Had wel verwacht dat ze zouden winnen. Amk parkeer de bus ploeg heeft 6 gekregen van Sevilla.

Bjk 4 van een amateur club.
FB 2 van een amateur club.

Noluyorrr amk


+: 1628
-: 0
R: 3751
Level 5

Jammer, Turkije heeft de punten hard nodig. Voor al tegen Vlaamse clubs, dat van Fenerbahce was al slecht maar dit was dramatisch.

Trouwens, iedere Besiktas supporter sprong een gat in de lucht toen Caner en Gökhan kwamen, maar nu worden die 2 al langer dan een jaar uitgescholden.

Vooral Alba was blij die jongen sprong 10 gaten in de lucht. :P
Terwijl hij zelf zei dat Gökhan al versleten was toen hij nog bij Fener zat en Caner alleen als een kip zonder kop voorzetten kan geven.

Ach ja, hopelijk verliest Bjk in de competitie ook wat punten.


+: 1789
-: 0
R: 6022
Level 5

Gonul uitgescholden? Hij werd juist geapplaudiseerd . Geen onzin uitkramen


+: 1034
-: 0
R: 2089
Level 5
+1

Sorry maar er zijn hier een paar kk successsupporte rs. Ulan efsane oyuncuna laf atiyorsunuz. Iyi gunleri unuttunuz heralde kotu gunde BAZI oyunculara karsi cikiyorsunuz.


+: 1789
-: 0
R: 6022
Level 5
+1

Idd Carsi

Dat je die kapotte Oguzhan uitfluit snap ik nog.. maar Quaresma?


+: 2508
-: 0
R: 9433
Level 5

Dan zijn jullie geen besiktas fans! Er is maar 1 speler die het niet verdiende om uitgefloten te worden en dat was MEDEL! By the way hij werd geapplaudisseer d door de fans samen met gokhan! Alle andere spelers verdienen het dik om uitgefloten te worden inclusief jullie legend quaresma! Tolgay, oguzhan, larin, lens, CANCER, vida , quaresma waren fucking shit. Ze zaten allemaal te joggen! Baslicam haa size! Supporteren jullie besiktas of quaresma?


+: 16
-: 0
R: 136
Level 3

Hou toch op man met Quaresma. Takimi o kadar cok sevse was die al weg in het jaar dat Marcelo verkocht werd. Je weet wel die Marcelo, die verkocht moest worden door de ffp. Normaal zou Quaresma verkocht worden maarja, meneertje moest per se het WK halen.
Een ander leuke throwback van Quaresma: Bursa uit, 2 jaar geleden. De wedstrijd die we 0-2 wonnen door Cenk & Abou. Meneertje maakte 2 schandalige overtredingen waardoor we even goed met 10 konden staan. Ozaman o maci yenemezdin ve nah sampiyon olurdun.

Ik weet dat het een legende is maar op een moment stopt het. Genoeg is genoeg. Dit is niet goed voor hem, voor de ploeg, voor ons, voor iedereen. Kijk hoe Genk speelt man met al die jonge spelers. Bizim neyimiz eksik? Ha dur söyleyim. Een fatsoenlijke scout en beleid. We hadden Serkan Recber maarja… Metin Albayrakje is toch zoveel beter... O adamin neye faydasi var weet iemand dat? Amk zakkenvuller'i+: 12
-: 0
R: 75
Level 2

Ik zei het al bij de vorige topics dat je genk niet mag onderschatten, ze speelden perfect. Sinds begin van de competitie spelen ze al zo in belgie, ze zijn de grootste kandidaat om deze jaar kampioen te worden.

De spelers van besiktas lagen te slapen op het veld, quaresma denkt alleen aan show. Er moet een grote schoonmaak komen in de winter.

Gelukkig spelen we deze jaar geen beker voetbal in turkije, of al onze spelers waren geblesseerd tegen de winter.


+: 412
-: 0
R: 1071
Level 5
+3

Karius muslera dan daha iyi len aq


+: 665
-: 0
R: 1915
Level 5

Vallah biktim artik bu oyundan vallah Genk heeft zo goed gespeeld zoals hierboven al vermeld is koop paar spelers van Genk vooral die spits haha sicacagim bu pis heriflere


+: 176
-: 0
R: 337
Level 3

Wat is die Samatta toch een prachtspeler adam 18 macta 16 tane cakti. Adam bize iyi yakisir

Beşiktas moet echt het hele elftal overhoop halen wat was dit spel waardeloos zeg


+: 10863
-: 0
R: 10927
Level 5
+2

Bjklilar deden 2 jaar terug kapot stoer met Yallah basketbola, waar gaan jullie nu heen? Vrouwen basketbal? :D


+: 1034
-: 0
R: 2089
Level 5
+1

Wij zijn jullie niet dat we na een slechte seizoen gelijk onze club gaan verlaten amk. Trouwens onze Basketbal teams worden altijd al goed gesteund door de harde kern


+: 10863
-: 0
R: 10927
Level 5
+2

He he canim, daha cok tiner cekersiniz. mawuadaw :D


+: 284
-: 0
R: 365
Level 3
+3

NAMOGLU ISTIFA , ne oldu la jullie gaven de scheids de schuld van dat jullie punten verloren in de competitie. Zonder een Turkse scheids zijn jullie afgemaakt in eigen huis en jullie zijn ook niet benadeeld. Herseyi namgolu yuzunden o olmasi besiktas 10 sene arka arkaya sampiyon olur len mq namolgu yoksa biz Turkiye'nin barca siyiz len Mq.


+: 7105
-: 10
R: 12900
Level 6

Wat is het niveau schandalig zeg dit jaar.. turkse teams komen gewoon tekort.. bjk is zeer slecht dit seizoen. Fb spreekt voorzich. Gs is zo wisselgevallig...

Ik hoop dat het goed komt in europa en dat we allemaal overwinteren op akhisar na.


+: 16
-: 0
R: 136
Level 3
+2

Genk is geen Barcelona zeiden ze hier tegen mij. Dogru. Maar wie zijn wij? Allahim ya wat een schandalige prestatie... Iedereen is schuldig. Yönetim transfer yapmaz, neymis borc morc. Hee canim yedik. Waarom gaf je Negredo dan vorig jaar 4,5 miljoen per jaar? Waarom verdient Larin 1,5 miljoen terwijl hij in Canada voor 200K speelde? Adam sanki Aboubakar amk. Rocoyu niye aliyosun? Fatih kan toch niet slechter zijn? De trainer die maar steeds vasthoudt aan Necip en Caner. Je kreeg al klappen met Necip en Medel tegen Malmö vriend. Dorukhan bu kadar mi kötü? Kötüyse niye aliyon? Over Caner wil ik niet eens meer beginnen. En als laatste de spelers... Ja wtf man kosun amk ayip ya. Lens die 1 keer goed speelt erna verdwijnt, Necip al 10 jaar hetzelfde, Quaresma onze zogezegde legende die al 2 matchen op rood zit te wachten,... Ik kan uuuuuuren doorgaan. Yaziklar olsun.

Voor de terugmatch zijn Babel, Adriano, Pepe & Ljajic insallah terug. Kunnen we misschien nog iets behalen.+: 2508
-: 0
R: 9433
Level 5
+1

Fantastisch verwoord bro! Ik zet mijn handtekening achter jouw reactie! Ik wist ook dat genk een zeer goed ploeg was. Probeer dat aan onze ongemotiveerde spelers uit te leggen die tijdens de wedstrijd aan het joggen waren!


+: 16
-: 0
R: 136
Level 3

Broer weet je, het is heel simpel. We bereiden ons niet genoeg voor op dit soort wedstrijden. De tegenstanders worden niet goed genoeg geanalyseerd. Als je Schalke haar tactisch plan tegen Galatasaray zag en vandaag ons plan ( weet niet of we er een hadden) dan weet je genoeg. We zijn niet professioneel genoeg.


+: 1034
-: 0
R: 2089
Level 5
+1

@Batuhan Volgensmij doet Ilhan Mansiz de analyses.. Want ik zie namelijk best wel vaak dat hij een week van te voren naar onze volgende tegenstander z'n wedstrijd bekijkt en analyseert. Yoksa bu cenabet'in sucu olmasin mk :D


+: 16
-: 0
R: 136
Level 3

Nou ik heb Ilhan Mansiz niet gezien in Genk. Maar hij ging wel Sivas-Fener kijken. Sivas, de ploeg tegen wie we over 3 (!) weken aantreden geloof ik. Dan vraag ik je, wat is belangrijker?


+: 1789
-: 0
R: 6022
Level 5

We misten vandaag Pepe,Babel,Atib a,Adriano en Ljajic..

Senol besluit ook nog Larin te laten spelen voor Love om zo nog meer kwaliteit te verliezen.. Tel daarbij op dat Necip je captain is en dan is dit resultaat niet eens een verrassing tegen de beste ploeg van België..

1e helft werden we zoekgetikt omdat onze verdediging niet doorschoof en we daardoor geen druk konden zetten. Larin bakte er weer es niks van, zelfs hoge ballen had geen zin.

Vagner Love won meer kopduels dan hij..

2e helft zetten we wel met zn allen druk en speelden we beter maar uit een counter werd het 0-2, en ook al maakten we snel 1-2 we kregen er nog 2 om de oren.

Oguzhan liet zn mannetjes weer achteloos lopen en Necip kan er gewoon niks van.. Ook Lens en Roco waten dramatisch..

Er moeten koppen rollen.. Ik zei het al,Pepe of Atiba captain maken, of als het perse een Turk moet zijn is het Gökhan Gönül..

Cijfers:

Karius 6
Gonul 7
Necip 3
Vida 5
Caner 3
Tolgay 4
Medel 5
Oguzhan 1
Quaresma 3
Lens 3
Larin 1

———-

Roco 3
Vagner Love 7
Pektemek 5


+: 1386
-: 0
R: 1302
Level 5
+1
MKA

Hoe kun je Karius een 6 geven? Die gast heeft letterlijk niets tegengehouden.


+: 844
-: 0
R: 1788
Level 5

Dit is voor die ene die mij belachelijk maakte toen ik aangaf dat Genk 8ekiztas zou verslaan: HAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHA!!

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen