Officieel: Basaksehir ontkent vertrek Abdullah Avci


absj
Medipol Basaksehir heeft vandaag in een officiële persbericht bekendgemaakt dat geen enkel club in Turkije een aanbieding heeft gedaan op trainer Abdullah Avci.
Basaksehir maakt duidelijk dat de ervaren trainer in het seizoen 2019/2020 aan de roer blijft in Istanbul en dat alles in de media geruchten zijn.

Başakşehir Kulübü, Abdullah Avcı ile ilgili bir açıklama yaptı.
Resmi açıklama şöyle;

"Son günlerde yazılı ve görsel basın kuruluşlarında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklamamızdır:
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, kurulduğu günden bu yana olduğu gibi 2019-2020 sezonunda da Spor Toto Süper Lig’de zirve yarışının içerisinde olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda mevcut kadromuzu korumanın yanı sıra takımımızı daha da güçlendirecek takviyeler yapılması planlanmaktadır. Aziz Behich transferi bu planlamanın ilk aşamasıdır ve takımımızı güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir.

Ancak üzülerek görüyoruz ki her gün gazetelerde ve televizyonlarda teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcularımızın farklı kulüplere transfer olacağı iddia edilmektedir. Medyada sıkça yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır. Kulübümüze yurtiçinden herhangi bir resmi teklif gelmemiştir.

Basında çıkan asılsız haberlerle kamuoyuna yanlış bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kulübümüzün resmi yayın organlarından herhangi bir açıklama olmadığı sürece transferlerle ilgili çıkan haberlere lütfen itibar etmeyiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Artikel delen met vrienden:


Reacties (2) 


+: 18401
-: 0
R: 21115
Level 6
+1

Tmm yarin Besiktas’ta ozaman.


+: 60
-: 0
R: 284
Level 3

Wij ontkenden ook dat Senol Günes een akkoord had met Turkije. Avci bu hafta aciklanir

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen