Voorzitter Başakşehir: “Wij vertrouwen ons team, maar niet de scheidsrechters”


gokselgumusdag
Göksel Gümüşdağ, de voorzitter van Başakşehir heeft na het duel tegen Ankaragücü de onderstaande uitspraken gedaan.
“Başakşehir zit de afgelopen 5 jaar in de top 5. Wij zijn al heel blij dat wij de afgelopen jaren meedoen met de race om het kampioenschap. Deze week zal de finale worden gespeeld van de Süper Lig. Tegen Galatasaray moet de TFF zijn beste scheidsrechter inzetten. Wij vertrouwen sommige scheidsrechters niet. Wij hebben de afgelopen week gezien tijdens de derby tussen Besiktas en Galatasaray en deze week tussen Rizespor en Galatasaray. Heel Europa praat over de gemaakte fouten van de scheidsrechters. Wij vertrouwen ons team, maar niet aan de gebeurtenissen die van buiten af kunnen gebeuren. Wie het verdiend moet ook kampioen worden.”
Artikel delen met vrienden:


Reacties (9) 


+: 1105
-: 10
R: 2793
Level 5
+1

Yapacak birsey yok. Vazelini sur, hic degilse daha az acir


+: 2396
-: 0
R: 2600
Level 5

Bang dat ie voor het tweede jaar achterelkaar de kampioenschap weggooit in de laatste weken.

Desalniettemin zijn Turkse scheids zijn van ondermaats niveau.+: 2525
-: 10
R: 7694
Level 5
+1

Wie wel..

Na wat er de afgelopen weken is gebeurd is het laatste beetje geloofwaardighe id weg, zelfs met VAR.

In Turkije wordt VAR zelfs misbruikt om de boel op te lichten, zie Rize. Waar Serkan Cinar gedwongen wordt om 2 belachelijke penalty´s en 1 belachelijke rode kaart te geven. In de 93e minuut besluiten ze Gs van een verloren positie de wedstrijd te geven. De samenvatting op Bein Sports laten ze amper iets zien. De kranten zwijgen. De meeste analytici zwijgen of bagatelliseren. Grote schande is het..

Vorige week werd Besiktas al geslacht door Bulent Yildirim, en de week ervoor Kayseri door Arda Kardesler. Allemaal scheidsrechters zonder Fifa badge die niet hoog aangeschreven staan.

De 4e official bij Rize vs Gs was zelfs iemand die niemand kende. Nog nooit in de Superlig een functie gehad.

Tijd voor een groot onderzoek naar alles wat er gebeurd is.. maar zal nooit gebeuren in TR.


+: 4013
-: 0
R: 8571
Level 5
+1

Weet niet of je is opgevallen... maar Apo Aly*rr*k zit doodleuk Serkan Çinar te inspecteren toen hij de VAR beelden bekeek. Omo şompoyon bolloyso bozo soyloyon yooooooo


+: 2525
-: 10
R: 7694
Level 5

Klopt

Deze mensen hebben gewoon carte blanche gekregen na Fener derby

En ik dacht dat Aziz Yildirim erg was


+: 487
-: 90
R: 980
Level 4
H09

Her sene aynı terane. Her Sami Yen öncesi "Talisca şöyle yapacak, Negredo böyle yapacak, Qral şunu yapacak, Ljajic bunu yapacak, şampiyon olacağız" sonra Fernando Reges koyup rüyadan uyandırınca "Vahap Beyaz, Ahmet Çakar"+: 126
-: 0
R: 536
Level 4
+1

Bjk is niet afgeslacht door bulent yildirim maar door Gs , Jullie moeten jezelf niet proberen in slachtofferrol te zetten , de discussie over afgelopen week gaat niet over bjk, gs sezi arenada sikti baska Birsey yapilcak yok , Hadi isine


+: 2525
-: 10
R: 7694
Level 5

Nee sik-mek is wat wij met jullie deden de afgelopen jaren.

Vorig jaar kon het wel 10-0 zijn in Vodafone.

En dat zonder scheidsrechterhulp..

Jullie kunnen niks zonder fraude, niks.

Miezerig clubje, iedereen ziet het en weet het.. iedereen haat jullie.

Wees daar maar trots op


+: 487
-: 90
R: 980
Level 4
H09

Her sene aynı terane. Her Sami Yen öncesi "Talisca şöyle yapacak, Negredo böyle yapacak, Qral şunu yapacak, Ljajic bunu yapacak, şampiyon olacağız" sonra Fernando Reges koyup rüyadan uyandırınca "Vahap Beyaz, Ahmet Çakar"

Dit nieuwsartikel kan gebaseerd zijn op bronnen uit de Turkse media waarvan niet kan worden bepaald of ze de werkelijkheid vertonen. Turksvoetbal.net wil u het nieuwtje echter niet onthouden. Lees en discussieer het nieuws met plezier, maar neem het niet al te serieus (Tenzij er officiële bronnen zijn vermeld).
Je moet ingelogd zijn om voor deze artikel te kunnen reageren. Wanneer je nog geen account hebt kun je je gratis registreren.
Registreren
Inloggen